środa, 21 września 2016

Nocna premiera książ­­ki "Harry Potter i przeklęte dziecko"

Magia powraca


W nocy z 21 na 22 października po raz kolejny tysiące polskich fanów Harry`ego odwiedzą księgarnie, by o północy kupić długo wyczekiwaną książkę: scenariusz sztuki "Harry Potter i przeklęte dziecko". Nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne`a i Johna Tiffany`ego to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry`ego Pottera.

Od wydania siódmego tomu przygód nastoletniego czarodzieja minęło już osiem lat, podczas których popularność serii wcale nie osłabła, przeciwnie - oczekiwanie na ósmą historię odbywa się w równie gorącej atmosferze, co w poprzednich latach. Księgarnie, biblioteki oraz inne miejsca zapraszają na zabawę wypełnioną radosnym oczekiwaniem w piątkowy wieczór 21 października. W programie gry, zabawy i konkursy związane ze światem czarodziejów. 

Nie zapomnijcie swoich szat wyjściowych, różdżek i kapeluszy!

Szczegóły głównej imprezy przed warszawskim Empikiem Arkadia na razie są objęte tajemnicą, ale we wszystkich księgarniach biorących udział w zabawie dokładnie o północy rozpocznie się sprzedaż polskiego wydania książki "Harry Potter i przeklęte dziecko". Ci, którzy kupią ją w tej nocy w Empikach lub księgarniach partnerskich wydawcy, mogą liczyć na specjalny prezent-niespodziankę.

Wszystkie księgarnie i inne placówki chętne do zorganizowania magicznej nocy powinni zgłosić się do wydawnictwa - promocja@mediarodzina.pl.  Wydawca zapewnia: scenariusz imprezy, gadżety oraz pomysły na dekoracje i magiczne zabawy.

 

Lista miejsc, w których odbędzie się impreza MAGIA POWRACA (sukcesywnie uzupełniania) znajduje się pod adresem


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz