piątek, 16 września 2016

Andrzej Szarmach i Jacek Kurowski - spotkanie autorskie w Empiku


Wydawnictwo Dolnośląskie ma przyjemność zaprosić na spotkanie z Andrzejem Szarmachem - legendarnym Diabłem z boiska i Jackiem Kurowskim - dziennikarzem sportowym TVP, autorami książki "Andrzej Szarmach. Diabeł nie anioł".

Będzie to świetna okazja, by porozmawiać o niezwykłej biografii Andrzeja Szarmacha i o historii polskiego futbolu oraz usłyszeć wiele ciekawostek i anegdot na temat ludzi związanych z piłką nożną. 

Spotkanie odbędzie się 20 września o 18:00 w Empik Megastore Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa).

Andrzej Szarmach - piłkarz, reprezentant Polski i trener. Zawodnik drużyny Orłów Górskiego, brązowy medalista mistrzostw świata (1974, 1982), król strzelców igrzysk olimpijskich w Montrealu (1976).
Jacek Kurowski - dziennikarz sportowy TVP. Przeprowadził dziesiątki wywiadów z najlepszymi sportowcami świata. Twórca programu "Oko w oko", gospodarz studiów olimpijskich, a także największych piłkarskich imprez - mistrzostw świata i Europy. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch synów, autor bloga tatanawszystkielata.blogspot.com. Początkujący triatlonista.

Więcej informacji o książce "Andrzej Szarmach - diabeł nie anioł" na stronie:https://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie/oferta/literatura-faktu/andrzej-szarmach-diabel-nie-aniol

(info: Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz