środa, 28 września 2016

Gang Przybyszewskiej w bibliotece!

1 października (sobota) od godz. 12 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku zaprasza zespoły składające się z 1-4 osób w wieku od 15 lat wzwyż do udziału w grze miejskiej "Gang Przybyszewskiej". 

Jeżeli marzyliście kiedykolwiek o przysłużeniu się literaturze oraz o wstąpieniu do gangu, macie teraz ku temu najlepszą okazję! 
Wystarczy, że przejdziecie specjalną inicjację składającą się z szeregu zadań do wykonania w terenie, dzięki której udowodnicie, że się nadajecie.


Punkt startowy: Filia Gdańska, ul. Mariacka 42, Gdańsk.O wcześniejsze zapisy prosimy pod poniższym numerem telefonu lub adresem mailowym: tel.:  58 301 10 28, mail: bibliotekapodzolwiem@wbpg.org.pl

 

Gra miejska "Gang Przybyszewskiej" odbywa się w ramach projektu "Oblicza Przybyszewskiej", który ma na celu przypomnienie jednej z najważniejszych postaci gdańskiej sceny literackiej minionego stulecia. Rok 2016, sto piętnasta rocznica urodzin pisarki, to odpowiedni moment, żeby przybliżyć jej postać i dorobek mieszkańcom Gdańska i nie tylko. Projekt jest realizowany wspólnie z Filią Gdańską.

( info: Newsletter Biblioteki Analiz)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz