poniedziałek, 17 października 2016

"Miłość" - wieczór autorski i koncert Tomasza Budzyńskiego.

Serdecznie zapraszamy na oczekiwane przez wielu krakowian spotkanie z Tomaszem Budzyńskim, muzykiem, malarzem i poetą, legendą polskiej sceny rockowej, który w duecie ze swoim synem zaprezentuje autorski repertuar muzyczny. Koncert poprzedzi rozmowa, w której gość wieczoru przedstawi swoją drogę, artystyczną i życiową. Punktem wyjścia rozmowy będzie inspirująca historia życia, o której artysta opowiada w niedawno wydanej książce-wywiadzie pt. „Miłość”. Historia niełatwa, pełna życiowych zakrętów, ale także, a może dzięki temu, pełna nadziei. Czy miłość jest możliwa?


Tomasz Budzyński – „Miłość”. Wieczór autorski i koncert.
Niedziela 23 października b.r., godz. 19.
Miejsce: sala wystawowa Żydowskiego Muzeum Galicja, Kraków, ul. Dajwór 18.

Dojazd MPK: ul. Starowiślna, przystanek „Św.Wawrzyńca”

Organizator: Stowarzyszenia Chrześcijańskich Dzieł Wychowania (SChDW).
Spotkanie jest dofinansowane przez United States Conference of Catholic Bishops w ramach projektu ”Promocja szkół katolickich i wartości rodzinnych".
Szczególne zaproszenie kierujemy do małżonków, rodzin i wychowawców.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Tomasz Budzyński o sobie
„Zadebiutowałem w 1984 roku jako wokalista zespołu Siekiera, który odniósł wówczas sukces na Festiwalu w Jarocinie. Rok później razem z Robertem Brylewskim i Sławkiem Gołaszewskim założyliśmy zespół Armia, w którym śpiewam do dziś (armia.art.pl). Od 1996 roku występuję w zespole 2Tm2,3, który stworzyliśmy wraz z Darkiem Malejonkiem i Robertem Friedrichem (2tm23.art.pl). W 2004 roku narodził się projekt Trupia Czaszka, w którym śpiewam i gram na basie (myspace.com/trupiaczaszka1).
Pomysł na solowy projekt powstał w 2000 roku i zaowocował dotychczas trzema płytami: "Taniec Szkieletów" (2002), "Luna" (2008) oraz "Osobliwości" (2011).
(…) Stałem się muzykiem i robię to już dwadzieścia pięć lat, ale w swojej głębszej naturze jestem malarzem, ja myślę obrazami”

(info: Centrum Edukacyjne SChDW)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz