poniedziałek, 10 października 2016

Nietypowa premiera 'Lampionów' Katarzyny Bondy

Jedna książka na minutę


Po raz pierwszy premiera książki zyskała tak spektakularną oprawę. "Lampiony" Katarzyny Bondy zadebiutowały w LAMPIONY POP UP STORE by Empik, księgarni z 10 tys. egz. tylko jednego tytułu. Wideorelacja z wydarzenia dostępna jest tutaj.
Tego dnia sprzedawano więcej niż jedną książkę na minutę. Katarzyna Bonda podpisała ponad pół tysiąca egzemplarzy powieści. W przeddzień oficjalnej premiery najnowszej powieści Bondy, 27 września, półki jednego z warszawskich Empików zostały po brzegi wypełnione tylko jednym tytułem - "Lampionami". Punktualnie o godz. 10 w obecności autorki i jej fanów oficjalnie otwarto LAMPIONY POP UP STORE by Empik. Kolejki po kryminał oraz autograf pisarki ustawiały się pomiędzy półkami do późnych godzin wieczornych.
Akcja promująca nowy kryminał Katarzyny Bondy podkreśliła jej pozycję na rynku wydawniczym. W ubiegłym roku powieść autorki, "Okularnik", był najlepiej sprzedającą się książką roku, otrzymał on również statuetkę Bestsellery Empiku 2015. To pierwszy raz, gdy polski wydawca (Wydawnictwo MUZA SA) zdecydował się na zmianę księgarni w pop-up store.
Otwarcie LAMPIONY POP UP STORE to kolejna spektakularna akcja związana z premierą książki Katarzyny Bondy przygotowana przez Wydawnictwo MUZA SA. W 2015 r. autorka podróżowała po Polsce specjalnie oznakowanym samochodem marki Mercedes W210, tytułowym "Okularnikiem", z bagażnikiem wypełnionym egzemplarzami promowanej powieści.

źródło: (n)

2 komentarze:

  1. Wstyd się przyznać, ale nie przeczytałam jeszcze ani jednej książki tej autorki. Wiele razy mnie do tego zachęcano i chyba czas najwyższy w końcu zabrać się za to. Może będą to Lampiony :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli są chęci,to wstydu brak. Rekomendujemy i czekamy na dalsze komentarze. Pozdrawiamy - blogerzy Rekomendacji 39

    OdpowiedzUsuń