środa, 6 lipca 2016

Ruszyła przedsprzedaż książki

Magia powraca


Na stronach wydawnictwa Media Rodzina - polskiego wydawcy przygód Harry`ego Pottera oraz na empik.com i w innych wybranych księgarniach można już zamówić wydanie książkowe scenariusza spektaklu "Harry Potter i Przeklęte Dziecko"

Nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne`a i Johna Tiffany`ego to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry`ego Pottera. Światowa premiera spektaklu odbędzie się na londyńskim West Endzie 30 lipca 2016 r. 

Premiera książki w polskiej wersji językowej została zaplanowana na 22 października br. i tego też dnia zostaną dostarczone egzemplarze kupione w przedsprzedaży.


Akcja "Przeklętego Dziecka" dzieje się 19 lat po wydarzeniach opisanych w siódmym tomie serii. Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, które nigdy nie było jego własnym wyborem. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

(info: Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz