poniedziałek, 19 grudnia 2016

SQN rozda 1000 książek

Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży

 Wydawnictwo SQN wystartowało z akcją, w ramach której rozdanych zostanie 1000 egzemplarzy powieści Jamesa Freya, pt. "Endgame. Wezwanie". Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży, a jego głównym celem ma być promocja czytelnictwa w szkołach. Akcja kończy się z dniem 28 lutego.Wydawnictwo zachęca młodzież do łączenia się w grupy do dziesięciu osób i wspólnego przygotowywania prac konkursowych przedstawiających autorskie wyobrażenie Endgame. Liczy się kreatywność i umiejętność pracy w zespole, a inspiracji można szukać na stronie, gdzie zamieszczono materiały dodatkowe: http://endgamepolska.pl/wielkie-rozdanie/ Tam też szczegółowo została opisana akcja.

Zaznaczmy jeszcze, że Wydawnictwo SQN nagrodzi 1000 osób egzemplarzami powieści Endgame. Wezwanie, a 10 najlepszym grup otrzyma dodatkowo drugie i trzecie tomy serii!

- Poziom czytelnictwa w Polsce nie nastraja optymistycznie. Cała nadzieja w ludziach młodych i to właśnie ich powinniśmy zachęcać do czytania. Chcemy pokazać, że książki nie muszą być wcale nudne i można się przy ich lekturze bardzo dobrze bawić. Dlatego też w ramach tej akcji chcemy rozdać powieści z serii Endgame, czyli multimedialnego projektu, który łączy literaturę z rzeczywistością wirtualną - mówi Łukasz Kuśnierz, współwłaściciel Wydawnictwa SQN.


Wydawnictwo SQN zaprasza do akcji również biblioteki. Za pomoc w dotarciu z przekazem do młodzieży oficyna odwdzięczy się pakietami książek, które wzbogacą księgozbiory wybranych placówek. Zainteresowanych bibliotekarzy odsyłamy na specjalną podstronę http://endgamepolska.pl/dla-bibliotek/, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.
Patronem medialnym akcji jest "Magazyn Literacki KSIĄŻKI".

(info: Newsletter Biblioteki Analiz)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza