środa, 14 grudnia 2016

Magda Gessler w Kawiarni Literackiej BookBook

Zaproszenie do Krakowa

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 15 grudnia o godz. 18.

Magda Gessler - z wykształcenia malarka. Absolwentka madryckiej Akademii Sztuk Pięknych. Obecnie restauratorka. Prowadzi kilka restauracji, m.in. "U Fukiera" na warszawskiej Starówce czy "Słodki - Słony" (także w stolicy). Sympatię zdobyła jako gwiazda telewizji TVN, gdzie od ponad sześciu lat zmienia kulinarne oblicze polskich restauracji w programie "Kuchenne rewolucje". Jest również jurorką najpopularniejszego show o gotowaniu w Polsce - "MasterChef". Autorka poruszających reportaży: kulinarno-podróżniczego "Pyszne Peru"oraz dokumentalnego "Historie więzienne", przygotowanych dla TVN Style. I wreszcie autorka książek poświęconych dogadzaniu naszym podniebieniom.

Ostatnio poleca kuchnię podhalańską. "Schronisko smaków. Moja góralska kuchnia" to połączenie przepisów na dania doprawione góralszczyzną oraz albumu o kulturze Podhala - wczoraj i dziś. Magda Gessler zabiera czytelników w podróż po pełnej barw i smaków tradycji regionu Tatr. Książka ukazała się 7 grudnia nakładem Edipresse Książki. W październiku Magda Gessler zaproponowała - 70 przepisów, wskazówki, anegdoty i kolorowe zdjęcia - książkę "Magda i dzieciaki". Autorka zachęca małych i dużych do wspólnego gotowania, które może przerodzić się we wspaniałą rodzinną przygodę. Tytuł ukazał się również nakładem Edipresse Książki.

Kawiarnia Literacka BookBook należy do ogólnopolskiej sieci księgarń BookBook należących do Przedsiębiorstwa Dom Książki Sp. z o.o. Sieć liczy obecnie 83 placówek w różnych rejonach kraju od Cieszyna aż po Gdańsk, do Złocieńca aż po Białystok. Dostęp do czytelników do całego spektrum książek został ułatwiony przez uruchomienie księgarni internetowej www.bookbook.pl.

Dzięki bliskiej współpracy z wydawcami księgarnie BookBook proponują klientom nie tylko szeroką ofertę książek ale także spotkania z autorami, warsztaty czy spotkania tematyczne. Korzystając z wieloletniej tradycji księgarskiej Domów Książki, BookBook kładzie nacisk na zachowanie w księgarniach przyjaznej, rodzinnej atmosfery i fachowej obsługi doświadczonych księgarzy.

(info: Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza