piątek, 17 lutego 2017

Książka w Ciemno - zaproszenie
"Książka w Ciemno" to innowacyjny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów NZS UEK
Chcemy wesprzeć finansowo fundację "Wyspy Szczęśliwe", niosiącą pomoc dzieciom z nowotworami. Fundacja ma przeznaczyć zebrane pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego oraz leków.

Ideą projektu jest zebranie jak największej ilości książek, które następnie będzie można nabyć w trakcie targów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jak sugeruje nazwa - uczestnik nie będzie znał tytułu powieści, którą nabywa. Książki będą wcześniej specjalnie zapakowane i oznaczone, a na pokrytej papierem okładce znajdą się recenzje poprzednich czytelników. 

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce! Jeśli chcecie wesprzeć fundację, macie zakurzone książki, które leżą na waszych półkach i nie zapowiada się, żeby ktoś z nich skorzystał - przygotujcie je, adres wysyłki podamy już wkrótce. Książki oczywiście nie muszą być nowe, mogą zawierać zwykłe ślady użytkowania. 

Zachęcamy Was również do wzięcia udziału w targach na Uniwersytecie Ekonomicznym, które odbędą się od 7 do 9 marca. Tam będziecie mogli nabyć "tajemniczą książkę" za symboliczną kwotę.

Więcej informacji udostępnimy już wkrótce. 
I pamiętajcie - jesteśmy z Wami do ostatniej książki!

( info : FB)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz