czwartek, 3 listopada 2016

Napisz recenzję i wygraj książkę

Konkurs sieci BookBook

Księgarnia Bookbook.pl zachęca wszystkich klientów do udziału w konkursie na recenzję dowolnego produktu znajdującego się w ofercie sklepu Bookbook.pl, może to być książka, płyta z muzyką, gra, zabawka czy artykuły papiernicze. Co miesiąc, spośród recenzji opublikowanych na stronie Bookbook.pl - pięć zostanie nagrodzonych książkami. Oceniana będzie unikalność, oryginalność, poziom merytoryczny, ciekawe ujęcie tematu. Autorzy najlepszych recenzji spośród opublikowanych w listopadzie zostaną nagrodzeni książką Manwhore Katy Evans.
- Recenzja powinna mieć objętość od 500 do 3000 znaków (łącznie ze spacjami) i nie powinna być nigdzie wcześniej publikowana.
- Zrecenzować należy produkt znajdujący się w ofercie sklepu Bookbook.pl.
- Recenzję należy napisać w polu "dodaj opinię", klikając wcześniej w pole "napisz opinię" znajdujące się przy nazwie danego produktu i zatwierdzić przyciskiem "wyślij".
- Konkurs przeznaczony jest dla osób posiadających konto użytkownika na stronie Bookbook.pl.
- Ocenie w danym miesiącu będą podlegać recenzje napisane od 1 do 31 danego miesiąca.
- Uczestnik, biorąc udział w konkursie oświadcza, iż jest jedynym autorem recenzji oraz wyraża zgodę na zamieszczenie jego imienia i nazwiska na stronie internetowej, w razie przyznania nagrody.
- Uczestnik przesyłając recenzję deklaruje tym samym, że zapoznał się z regulaminem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz