poniedziałek, 7 listopada 2016

Nagrody dla Edipresse Książki

27 października podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie istniejący od 1999 roku serwis Granice.pl ogłosił laureatów plebiscytów "Najlepsza książka na jesień" i "Najlepsza książka psychologiczna i poradnik". W plebiscytach oddano ponad 30 tys. ważnych głosów. 

Tytuły Edipresse Książki zostały nagrodzone statuetkami w czterech kategoriach.
"Stan podgorączkowy" zdobył nagrodę internautów w kategorii "proza" w plebiscycie "Najlepsza książka na jesień"
"Afryka jest kobietą" zdobyła nagrodę jury w kategorii "podróże literackie" w plebiscycie "Najlepsza książka na jesień"
"Malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń" zdobyła nagrodę internautów w kategorii "publikacje antystresowe" w plebiscycie "Najlepsza książka psychologiczna i poradnik"
"Życie ma smak" zdobyło nagrodę internautów w kategorii "kuchnia, dieta" w plebiscycie "Najlepsza książka psychologiczna i poradnik".


"Życie ma smak" zdobyło nagrodę internautów w kategorii "kuchnia, dieta" w plebiscycie "Najlepsza książka psychologiczna i poradnik".

Edipresse Książki to wydawnictwo w grupie Edipresse Polska. W ofercie znajdą się książki o tematyce poradnikowej, biografie, powieści obyczajowe, kulinaria, a także publikacje podróżnicze i fotograficzne.
Autorzy wydawnictwa to poczytni i cenieni pisarze, znane osobistości i popularne gwiazdy: Beata Pawlikowska, Hanna Bakuła, Marcin Kydryński, Magda Gessler, Radosław Piwowarski, Anna Jurksztowicz, Ewa Chodakowska, Małgorzata Kalicińska, Jacek Bonecki, Maria Pakulnis, Mariola Bojarska-Ferenc, Michel Moran i inni. Ofertę książkową dopełniają produkty art.&pap, w tym kalendarze, puzzle i gry planszowe.

Serwis Granice.pl to najlepsza platforma promocji książki i informacji o książce w polskim Internecie. Łączy internetową społeczność piszących i czytających oraz profesjonalny serwis na temat literatury i rynku księgarskiego w Polsce. 

Redakcja prowadzi liczne akcje promujące czytelnictwo, organizuje wyzwania czytelnicze, w których nagradzane są osoby regularnie sięgające po książki, plebiscyty, w których czytelnicy oraz krytycy literaccy wskazują najbardziej interesujące premiery wydawnicze danego kwartału (m.in. plebiscyt "Najlepsza książka na jesień") oraz konkursy tematyczne. 


(info: Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza