piątek, 26 sierpnia 2016

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Przygotowania w toku

Zespół Międzynarodowych Targów Książki nie próżnuje i w pocie czoła pracuje nad tegoroczną imprezą. W połowie września spodziewajcie się konkretnych informacji o programie, a tymczasem cieszcie się ostatnimi tygodniami lata. Nie zapominajcie, że najświeższe informacje znajdziecie zawsze na naszej stronie internetowej oraz na naszych oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

20 razy o tym samym, ale inaczej - kolejna atrakcja z okazji 20-lecia!
20 razy o tym samym, ale inaczej - pod takim hasłem kryje się kolejna akcja przygotowana z okazji 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. 20 Autorów zaproszonych do udziału w przedsięwzięciu, choć reprezentują różne style pisarskie, zmierzyło się z takim samym zadaniem. Na prośbę Targów w Krakowie autorzy stworzyli krótkie teksy literackie (około 2 strony maszynopisu) inspirowane następującymi hasłami: "Jesień, mglisty poranek w Galicji", "Autograf", "Malinowa Królowa", "Prezent.
Tak powstałe, wspólne dzieło 20 autorów zostanie wydane w limitowanej edycji 1000 egzemplarzy. Wręczymy je wystawcom i gościom   20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Opcjonalnie zakładamy możliwość sprzedaży części nakładu tej wyjątkowej jubileuszowej publikacji uczestnikom Targów i przekazanie zysku na cele charytatywne.

Masz urodziny? Świętujmy je wspólnie!Z okazji jubileuszowych Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie ich organizator przygotował kolejną atrakcję. Tym razem zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich tych, którzy obchodzą urodziny między 27 a 30 października.
Jubilaci, za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość, będą upoważnieni do bezpłatnego, jednorazowego wejścia do EXPO Kraków w  trakcie 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.
Urodziny obchodzisz 27 października, a na targi możesz przyjść dopiero 30? Żaden problem, akcja będzie trwała przez wszystkie 4 dni targowe!

(info: Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz