sobota, 25 czerwca 2016

Weekend z Media Rodziną


Wydawnictwo Media Rodzina zaprasza na spotkania z książkami w Szczecinie i Poznaniu.
Odkryj książkę na nowo
Od 24 do 25 czerwca na szczecińskich Jasnych Błoniach odbędzie się Plener Literacki "Odkryj książkę na nowo". To świetna okazja do spotkania z wyśmienitymi autorami i ich twórczością. Przez trzy dni na specjalnie przygotowanej scenie, uczestnicy będą mogli wysłuchać wywiadów z pisarzami, a także obejrzeć  występy artystów i muzyków.Podczas tego wydarzenia zapraszamy na nasze stoisko nr 50, gdzie będzie można kupić w książki naszego wydawnictwa w promocyjnych cenach.

https://www.facebook.com/events/1050346765046551/


Bajkowy Rynek - Poznań czyta dzieciom!
Po raz kolejny na poznańskim Rynku odbywa się impreza czytelnicza dla najmłodszych. Znane i lubiane osoby z życia publicznego odczytają fragmenty książek, by przyczynić się do popularyzacji czytelnictwa wśród najmłodszych.
Już w najbliższą sobotę (25.06) zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na poznański Rynek, gdzie baśń "Calineczka" Hansa Christiana Andersena przeczyta posłanka do Parlamentu Europejskiego dr Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. Na wszystkich czytelników czekają także wyjątkowe atrakcje w postaci zabaw dla dzieci z Calineczką i innymi bohaterami naszych książek. Warsztaty poprowadzi Bajanka.

Śniadanie w Mysim Domku
Wyjątkowe śniadania połączone ze świetną zabawą, warsztatami i stoiskami wydawców tylko w Poznaniu! Już kolejny weekend (25-26.06) w Parku Jana Pawła II odbywać się będzie "Śniadanie na trawie", podczas którego oprócz skosztowania wyjątkowych przysmaków, można świetnie się bawić oraz powiększyć swoją biblioteczkę o książki sprzedawane na stoiskach wydawców.
Wszystkich najmłodszych czytelników Media Rodzina zaprasza w niedzielę (25.06) od 11 do 12 na Śniadanie w Mysim Domku, podczas którego dzieci czekają liczne atrakcje przygotowane przez jedną z naszych animatorek.

https://www.facebook.com/widzimysiewparku/?fref=ts


Spotkanie z secesją
Wystarczy przejść się ulicami Poznania, podnieść głowę i zobaczyć prawdziwe skarby secesji - misternie rzeźbione balkony, dekoracje na murach, niepowtarzalne detale.  Zamiarem autorów pięknej, albumowej publikacji pt. "Secesja w Poznaniu" jest zwrócenie uwagi na ginące na naszych oczach zabytki architektury i rzemiosła.
Jak i dlaczego ratować poznańskie zabytki architektury ? to główny temat spotkania w gościnnych progach restauracji w staromiejskiej kamienicy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dyskusję o poznańskiej architekturze "Chronić stare czy budować nowe?", połączoną z premierą książki "Secesja w Poznaniu".
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca o godz. 18 w restauracji MONIDŁO (Poznań, ul. Matejki 68). Gośćmi będą autorzy książki: prof. Jan Skuratowicz, Magdalena Adamczewska i Piotr Walichnowski oraz plastyk miejski Piotr Libicki, a także Mark Maksymowicz - magister sztuki, renowator poznańskiej secesji. Spotkanie poprowadzi Błażej Wandtke - były dziennikarz, autor programu "Tajemnice Poznania".


Wstęp wolny!

( Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz