środa, 15 czerwca 2016

Krystyna Janda w warszawskim Empiku

14 czerwca odbyło się spotkanie z Krystyną Jandą, które poprowadziła Katarzyna Montgomery, współautorka książki "Pani zyskuje przy bliższym poznaniu", wydanej nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. 


Było to jedyne otwarte spotkanie z Krystyną Jandą - aktorką, żoną, matką. Zawsze wierną sobie i widzom, a teraz i czytelnikom, którzy obecnością dopisali. Czekali na aktorkę już ponad godzinę wcześniej, by zająć lepsze miejsca. Wprawdzie spotkanie miało trwać godzinę, ale wiadomo, każdy chciał zdobyć wymarzony autograf. Wszak takie okazje nie zdarzają się często. Wiele pytań padło z sali. Krystyna Janda z radością i wzruszeniem odpowiedziała na wszystkie.                                             Fot. Marytka Czarnocka

Krystyna Janda - szczera, bezpośrednia, wymagająca, choć bezdyskusyjnie zyskująca przy bliższym poznaniu. Sprawdziłam to na własnej skórze, gdy na spotkaniu z dziennikarzami przedstawiła mi swoje wymagania wobec fotografii. Podwyższyła moją poprzeczkę. Pani Krystyno, Bardzo dziękuję.
W książce "Pani zyskuje przy bliższym poznaniu" w rozmowie z Katarzyną Montgomery opowiada o swoich najważniejszych rolach - tych życiowych i tych zawodowych, o powstawaniu filmów i przedstawień, o kulisach teatru, za które widzowie nie mają wstępu, o miłości, przyjaźni, życiu i śmierci? Czy trzeba coś jeszcze?


(info: Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz