środa, 15 czerwca 2016

Bukklub i Wymienialnia Ksiażek W Ogrodzie Krasińskich

W sobotę 18 czerwca w godzinach 15.00-18.00 odbędzie się cykliczna Wymienialnia Książek. Tym razem w  Ogrodzie Krasińskich w ramach imprezy czytelniczej Imieniny Jana Kochanowskiego organizowanej przez Bibliotekę Narodową.


Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika. W zamian można zabrać inną książkę do domu.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego.

Wymieniając książki, dajemy im nowe życie,  przywracamy je światu, pozwalając na nowo być czytanymi. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie.

Udział bezpłatny.

Miejsce: Ogród Krasińskich, Imieniny Jana Kochanowskiego, Namiot Kordegarda


Bukklub - Dyskusyjny Klub Książkowy

21 maja, godzina 13
Miejsce: Ogród Krasińskich, Imieniny Jana Kochanowskiego, Namiot Kordegarda
Omawiana książka: "Śmierć czeskiego psa" (Janusz Rudnicki)

Bukklub to comiesięczne rozmowy na temat wybranej książki, prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy: Martę Szarejko lub Marka Łuszczynę, którzy współpracowali m.in. z miesięcznikiem kulturalnym ?Bluszcz?. Tematem najbliższego, czterdziestego piątego spotkania 18 czerwca 2016 o godzinie: 13.00, będzie książka ?Śmierć czeskiego psa? Janusza Rudnickiego. Tym razem spotkanie odbędzie się w Ogrodzie Krasińskich w ramach imprezy czytelniczej Imieniny Jana Kochanowskiego organizowanej przez Bibliotekę Narodową.


Udział bezpłatny
Zgłoszenia:
bukklub@nck.pl


(info:Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz