wtorek, 21 kwietnia 2015

Poczta Książkowa

Książki pięknie zapakowane

Najlepszy sposób na świętowanie Dnia Książki
Od listopada ubiegłego roku działa w internecie Poczta Książkowa – księgarnia specjalizująca się w sprzedaży książek – prezentów, pięknie zapakowanych, z dedykacją, dostarczanych na adres obdarowanego, także w formie miłej niespodzianki, we wskazanym dniu, nawet na sobotę.

Z okazji Światowego Dnia Książki do 28 kwietnia wszystkie opakowania zaprojektowane  specjalnie dla książkowych prezentów w promocyjnej cenie 4,99 zł.
- Książki, jak żaden inny podarunek, są czymś znacznie więcej niż materialnym przedmiotem. Ofiarowując książkę, dajemy także całą jej treść i wszystkie emocje jakie pojawią się przy jej czytaniu – mówi Małgorzata Sieniewicz, współzałożycielka firmy. – Książki są na przykład znakomitym zamiennikiem kwiatów na ślubach. Pomagamy młodej parze skompletować domową biblioteczkę, a ponadto pamiątka pozostanie z nimi na długie lata.
Pomysł,by stworzyć księgarnię, która działałaby podobnie do poczty kwiatowej, narodził się z doświadczeń w prowadzeniu niewielkiej księgarni stacjonarnej.
Księgarz - awatar 

W Poczcie Książkowej w wyborze prezentu pomaga Wirtualny Księgarz, sympatyczny starszy pan w czerwonym sweterku, którego elektroniczna pamięć przechowuje informacje na temat dziesiątków tysięcy książek. Wystarczy przekazać mu kilka informacji na temat osoby, którą chcemy obdarować - jej płci, wieku i zainteresowań - żeby zaproponował starannie wybrane tytuły. 
(info:Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz