środa, 22 listopada 2017

Czarny Piątek, czyli słynny Black Friday w TaniaKsiazka.pl już 24 listopada!Black Friday, czyli słynny Dzień Wielkich Wyprzedaży po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych dotarł także do Polski. Klientom kojarzy się przede wszystkim z niesamowitymi okazjami i wielkimi przecenami. W USA Klienci ustawiają się w wielogodzinnych kolejkach, żeby skorzystać z mega rabatów. Księgarnia TaniaKsiazka.pl także przyłącza się do tej wielkiej wyprzedażowej akcji i 24 listopada ceny produktów oferowanych przez księgarnię drastycznie spadną. Sprawdźcie szczegóły.
Warto pamiętać, że lista produktów będzie widoczna dopiero na kilka godzin przed startem akcji. Księgarnia TaniaKsiazka.pl to nie tylko książki, ale także zabawki, produkty dla dzieci, multimedia. Klienci mogą wybierać spośród tysięcy produktów, w tym bestsellerów, nowości i najgorętszych zapowiedzi. Czarny Piątek będzie więc także doskonałą okazją, żeby zakupić kilka świątecznych podarunków.
Już teraz na stronie księgarni, na której ukaże się pełna lista przecenionych produktów, można podejrzeć kilka wyśmienitych tytułów w tym bestsellerowy Początek Dana Browna, gorącą bestsellerową zapowiedź: Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta W. Bruce’a Camerona, czy książkę na którą miłośnicy kryminałów czekali wiele długich miesięcy: Czarownicę, Camilli Lackberg. Fani romansów zwrócą z pewnością uwagę na: It ends with us Colleen Hoover czy Świąteczne marzenie Amandy Prowse, a fani fantasy na: Dwór skrzydeł i zguby Sarah J. Maas. Jednym słowy największe bestsellery ostatnich tygodni także pojawią w Czarny Piątek w niezwykle okazyjnej odsłonie.
Nie przegapcie takiej okazji i zaznaczcie w kalendarzu ten dzień: Czarny Piątek dniem przedświątecznej mega wyprzedaży w TaniaKsiazka.pl.
Ofertę na Czarny Piątek znajdziecie na TaniaKsiazka.pl

Autor: informacja sponsorowana

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz