wtorek, 3 stycznia 2017

Zaproszenie do Opola


W czerwcu drugi Festiwal Książki
Po raz drugi odbędzie się Festiwal Książki w Opolu organizowany przez drukarnię Opolgraf. Zeszłoroczna pierwsza edycja Festiwalu "okazała się wielkim sukcesem", jak czytamy w informacji dla wydawców otrzymanej od organizatorów, którzy przekazali, że "wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, kolejną edycje postanowiliśmy przedłużyć do trzech dni. Zapraszamy w dniach 2, 3 i 4 czerwca do Opola - już po raz drugi miasto stanie się stolicą nie tylko polskiej piosenki, ale także książki".
Zgłoszenia wystawców przyjmowane są od stycznia, cena za wynajem powierzchni wystawienniczej wynosi 210 zł netto/m kw, przewidziane są "atrakcyjne rabaty w pierwszym miesiącu przyjmowania zgłoszeń", a także bezpłatny wpis do katalogu, zaproszenie na bankiet, zaproszenia na koncerty i inne festiwalowe atrakcje, rabaty w hotelach oraz "liczne niespodzianki dla wystawców".
Gwiazdami zeszłorocznej pierwszej edycji Festiwalu Książki w Opolu byli: Katarzyna Grochola. Katarzyna Bonda oraz Remigiusz Mróz, który stwierdził "świetna atmosfera, plenerowe spotkanie przy idealnej pogodzie i ciekawe rozmowy - czyli  pierwszy Festiwal Książki w moim rodzinnym Opolu! Kto nie był, niech koniecznie zjawi się za rok!".
Po zeszłorocznej edycji satysfakcji nie krył Mirosław Szewczyk, prezes Opolgrafu (na zdjęciu), który podkreślał, że są to "pierwsze historyczne targi książki w Opolu, a nawet szerzej, bo nie są to tylko targi, ale Festiwal Książki. Oprócz targów jest też mnóstwo różnych atrakcji dla mieszkańców Opola".
Kontakt: Natalia Pojasek, tel. 500 240 286, Monika Błażejewska, tel. 504 393 244, e-mail: festiwalksiazki@fabryka-inspiracji.pl.


(fran)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz