czwartek, 17 lipca 2014

Tere-Fere - warszawski festiwal książki dziecięcej
Tere-Fere - warszawski festiwal książki dziecięcej - powraca w wydaniu wakacyjnym. Kiermasz, warsztaty, spotkania z autorami odbędą się 
w dniach 8, 9 i 10 sierpnia na dziedzińcu Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.


Wszystkie wydarzenia w programie są bezpłatne, na część z nich obowiązują zapisy na maila: terefere@muza.com.pl
Pomysłodawcami wydarzenia są Muzeum Książki Dziecięcej i wydawnictwo MUZA SA. Organizatorzy pragną promować czytelnictwo wśród dzieci i pokazać, że kontakt z literaturą już od najmłodszych lat jest ważny dla prawidłowego rozwoju zarówno indywidualnego, jak i społecznego. Dlatego główną osią wydarzenia są spotkania i warsztaty z dziennikarzami, autorami książek i ilustracji. Druga, wakacyjna edycja „Tere-fere” to jeszcze więcej książek, wydarzeń i dobrej zabawy!
Na festiwalu pojawi się wiele wydawnictw dziecięcych:Nasza Księgarnia, Eneduerabe, Hokus-Pokus, Papierówka, Muchomor, Tashka, Dookoła Świata, Poławiacze Pereł, Wytwórnia, Multico, Bajki-Grajki, Albus, Alegoria, Zakamarki i Usborne, które w swej ofercie ma książki w języku angielskim. 
Na festiwalu pojawią również księgarnie specjalizujące się w książce dziecięcej – Lamala i Bullerbyn, a także producenci zabawek i ubrań dla najmłodszych. To idealna okazja, by dzieci i rodzice poznali polskie firmy mające w swej ofercie intrygujące i rozwijające produkty dla najmłodszych.
Pełen program festiwalu zostanie podany już 21 lipca na www.muza.com.pl/tere-fere oraz na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/festiwalterefere
( www.ryms.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz