piątek, 21 lutego 2014

Wyjątkowa akcja bezpłatnej wymiany książekW najbliższą niedzielę (23 lutego) proponujemy zimowo-wiosenny spacer zakończony wizytą w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11), gdzie odbędzie się kolejna edycja Drugiego Życia Książki. W zamian za przyniesione tomy będzie można zdobyć prawdziwe literackie perełki. Do zobaczenia punktualnie o godz. 15.00!
Książki nigdy się nie starzeją, ale jeśli mamy ochotę odświeżyć nieco nasz księgozbiór i podzielić się nim z kimś innym, wystarczy jeden egzemplarz z naszej półki aby wziąć udział w bezpłatnej wymianie. Pamiętajcie, przyniesione woluminy muszą być w dobrym stanie. Maksymalna ich liczba to dziesięć. Kto przyniesie wydawnictwa wydane przed 1995 rokiem, będzie mógł wymienić je tylko na inne książki wydane do 1995 roku.
 Osoby, które przyniosą nowe książki (wydane po 1995 roku) – mogą wybierać do woli, zarówno spośród nowych, jak i starszych egzemplarzy.
Buszowanie w książkach umili partner Drugiego Życia Książki – księgarnio-kawiarnia Czuły Barbarzyńca w Krakowie, który przygotował na niedzielną wymianę, zniżki dla uczestników na pyszną kawę i książki.
 ( źródło: drugiezycieksiazki.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz