poniedziałek, 7 marca 2016

Spotkanie z Aliną Wajdą

Pytania do życia


Edipresse Książki zaprasza na spotkanie towarzyszące premierze książki "Pytania do życia". Spotkanie odbędzie się 10 marca (czwartek) o godz. 16 w restauracji 3 Kolory przy ul. Czerskiej 14 w Warszawie.

Poradnik astrocoachingu
Od dziś wszystko będzie łatwiejsze!

Alina Wajda jest trenerem rozwoju osobistego i mentorem. W swojej pracy łączy psychologię, coaching i astrologię. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzieli się w książce ?Pytania do życia?, która ma pomóc zrozumieć i zaakceptować siebie, poprawić relacje międzyludzkie, odnieść sukces i poznać zapisaną w kosmosie prognozę pogody na życie. Poradnik wzbogacony o osobiste rekomendacje Ilony Felicjańskiej i innych osób, którym pomogła Alina Wajda, ukaże się 16 marca nakładem Edipresse Książki.

"Bez pasji nie ma życia - jest tylko przetrwanie" - to motto Aliny Wajdy. Jej pasją jest zaglądanie, co człowiekowi gra w duszy, by pomóc mu zrozumieć, jak działa jego życie i w jaki sposób można je zmienić na lepsze. W tym celu wykorzystuje wiedzę z wielu dziedzin ? psychologii alternatywnej, inteligencji emocjonalnej, programowania neurolingwistycznego, kreowania wizerunku, pracy z podświadomością i przekonaniami, a nawet astrologii. W swojej debiutanckiej książce umieściła proste i wartościowepytania oraz ćwiczenia, które w połączeniu z wiedzą astrologiczną w niezauważalny sposób pomogą osiągnąć wewnętrzną harmonię i spójność.


W książce można znaleźć listy od osób, które potwierdzają skuteczność metod Aliny Wajdy. Są to m.in. modelka Ilona Felicjańska, aktorka Anna Lucińska czy Michał Leszek - twórca polskiej marki Kruger&Matz. Wszyscy deklarują, że coach i astrolog pomogła im rozwiązać problemy, odnaleźć siebie, osiągnąć sukces w życiu zawodowym czy prywatnym.

Na Czytelników czeka niespodzianka - Alina Wajda powita ich na specjalnie przygotowanym filmie, dostępnym dzięki aplikacji Tap2C. Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna wykorzystująca technologię rozszerzonego obrazu, która umożliwia dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku.

O autorce:
Alina Wajda - jest trenerem rozwoju osobistego, mentorem, pedagogiem, astrologiem, coachem i wykładowcą. Jest twórcą skutecznych narzędzi do pracy nad indywidualną zmianą: 4 ŻYWIOŁY? oraz DYNAMICZNE MATRYCE TWORZENIA?, a także inicjatorem projektu "JA Kobieta". Pomaga kobietom, które poszukują dla siebie najlepszych dróg rozwoju osobistego i zawodowego. Od dwudziestu lat w swojej pracy spójnie łączy wiele dziedzin wiedzy i specjalności - zaczynając od inteligencji emocjonalnej, psychologii alternatywnej, kreowania wizerunku, programowania neurolingwistycznego, poprzez pracę z podświadomością i przekonaniami, aż po studia nad archetypami i symbolami.

( info: Newsletter Biblioteki Analiz)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza