piątek, 3 października 2014

Czytaj KRK!!!

Jak co roku w październiku Kraków staje się niekwestionowaną stolicą książki, goszcząc największe gwiazdy polskiej i światowej literatury, które przybywają na 6. Festiwal Conrada i 18. Międzynarodowe Targi Książki. W tym roku krakowskie święto literatury nabiera nowego wymiaru – 21 października obchodzimy pierwszą rocznicę nadania Krakowowi prestiżowego tytułu Miasta Literatury UNESCO.


Tę wyjątkową atmosferę i wszechobecność książki, także tej elektronicznej, będzie można poczuć jeszcze mocniej dzięki październikowej odsłonie akcji Czytaj KRK!, za sprawą której po raz kolejny bezpłatnie wypożyczymy 
10 bestsellerowych
 e-booków. 

Dzięki współpracy z największymi wydawnictwami w kraju jesienna e-półka wypełni się hitami takich autorów jak Raja Shehadeh, Jacek Dukaj, Marek Krajewski, Marek Niedźwiecki, Vincent V. Severski czy  Elżbieta Cherezińska. 

Przypominamy, że osoby spoza Krakowa, które nie są w stanie zeskanować kodów QR z dostępnych w mieście nośników, mogą dzięki aplikacji Czytaj KRK! czytać za darmo fragmenty wszystkich książek prezentowanych w tej edycji. Na stronie www.qr.miastoliteratury.pl  można będzie znaleźć wszystkie informacje dotyczące akcji oraz listę dostępnych książek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz