piątek, 9 maja 2014

Smokon - minikonwent miłośników fantastyki

 Sobota, 10 maj 2014, 12:00 - 15:00

Klub Fantastyki Krakowskie Smoki oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zapraszają na Smokon - minikonwent miłośników fantastyki, który odbędzie się 10 maja 2014 w Artetece WBP w Krakowie (ul. Rajska 12 – wejście od ul. Szujskiego), o godz. 12.00.

 W planach:

 • 3 bloki programowe (a w nich: prelekcje, warsztaty, konkursy) 
 • Spotkania z pisarzami 
 • Games Room 
 • Symulator Mostka Statku Kosmicznego Artemis 
 • Gry bitewne oraz inne atrakcje! 

Celem imprezy jest promowanie fantastyki wśród mieszkańców Krakowa. Zależy nam na tym by program spełniał oczekiwania zarówno osób, które odwiedziły już wiele konwentów jak i tych, dla których nasza impreza będzie pierwszą okazją do zetknięcia się ze społecznością fanów fantastyki.

                                                                               Wstęp wolny!
( podajemy za : info.rajska)

2 komentarze:

 1. Czemu daliście ogłoszenie dopiero dzien wczesniej? ;_; Przeciez normalnie ludzie maja plany na weekend, a wy dzien wczesniej "będzię Smokon" w sobote, i pytanie co robic czy zrezygnowac z dotychczasowych planów i jechac czy nie? :( Dawajcie na przyszłosc trochce wczesniej, bo nie którzy chcieliby pójść a nie moga bo juz cos zaplanowali wczesniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszamy, zazwyczaj staramy się zamieszczać ogłoszenia o wydarzeniach z wyprzedzeniem. Informacja o tym przedsięwzięciu dotarła do nas w ostatniej chwili.
  Pozdrawiamy,
  Rekomendacja 39

  OdpowiedzUsuń