niedziela, 5 stycznia 2014

„Meteoryt” A.G. Taylor


 Książka A.G. Taylor pt: „Meteoryt” opowiada o Sarze i Robercie, którzy po śmierci mamy przeprowadzają się z Londynu do ojca w Australii. Już na pokładzie samolotu lecącego do Australii zaczynają się kłopoty.

 Po upadku Meteorytu, w okolicach Melbourne, powstaje trująca chmura gazowa, która zawiera nowy, dotąd nie znany rodzaj śmiercionośnego wirusa.

 Samolot jest zmuszony awaryjnie lądować na środku pustyni.

Podczas lądowania dochodzi do tragicznego wypadku,samolot rozbija się i pasażerowie mają tylko kilka minut na ucieczkę, nim wybuchnie.

 

Sara , Robert i Daniel mają szczęście - udaje im się uciec przed wybuchem. Wiedzą też, że szybko muszą znaleźć się w mieście, by nie umrzeć z pragnienia.

Będąc w drodze do Melbourne zostają schwytani i w ten sposób zostają „ofiarami” rządowego projektu o nazwie „HYDRA”. Dowiadują się, że jako nieliczni przeżyli spotkanie z nowym nieznanym wirusem, a także zostali uratowani przed dłuższym spędzeniem czasu w miejscu skażenia.

Ale celem „HYDRY” nie jest ratowanie osób, tylko poddanie ich różnym testom, aby wiedzieć czy te osoby mogą być dla świata zagrożeniem.

Jeśli chcesz wiedzieć jak się potoczą dalsze losy Sary, Roberta i Daniela, to koniecznie musisz sięgnąć i przeczytać książkę A.G. Taylor pt.: „Meteoryt”

                                  Serdecznie polecam!!!

                                                                                   Aniolik

ocena: 10/10

1 komentarz:

  1. Ciekawe czy ojciec im pomógł? Niestety zbyt często całkowicie ufamy uznawanym przez siebie autorytetom, ślepo podążając za nimi, co niejednokrotnie może prowadzić do pojawienia się poważnych problemów. Niestety również w państwach demokratycznych nie wszystkie jego instytucje działają na rzecz dobra obywateli, chociaż w tym systemie łatwiej można przeciwstawić się patologiom.
    MMW

    OdpowiedzUsuń