wtorek, 21 stycznia 2014

Drugie Życie Książki

Drugie Życie Książki
Na dobry początek – dwie edycje akcji
Nowy rok rozpoczynamy mocnym książkowym akcentem. W najbliższą niedzielę (26 stycznia), na wszystkich miłośników czytania czekają aż dwie edycje akcji Drugie Życie Książki.

UWAGA: na Waszą prośbę zmieniamy na większe miejsce naszej comiesięcznej akcji – o godz. 15.00 zapraszamy Was do Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11. Dla wszystkich uczestników, nasz partner - księgarnio-kawiarnia Czuły Barbarzyńca w Krakowie – przygotował niespodzianki: zniżki na książki i kawę oraz atrakcyjne nagrody książkowe.

A to nie wszystko: o godz. 15.30 przedstawiciele Strefy Wolnego Czytania zapraszają na uroczystość wręczenia certyfikatów Miejscom Przyjaznym Czytaniu, wyróżnionym w konkursie Miejsca Przyjazne Czytaniu w Małopolsce. Uroczystość zostanie połączona z multimedialną prezentacją e-przewodnika Miejsca Przyjazne Czytaniu w Małopolsce, prezentującego najciekawsze, najbardziej twórcze i oryginalne Miejsca Przyjazne Czytaniu oraz innowacyjne sposoby promowania książki i czytelnictwa.

A przed południem, o godz. 11.00, tradycyjnie w Forum Przestrzenie (ul. Marii Konopnickiej 28) rozpocznie się trzecia edycja festiwalu Najedzeni Fest! i organizowana w jej ramach wymiana książek kucharskich i magazynów kulinarnych. Przybywajcie!

Przypominamy, że Drugie Życie Książki to wspólna akcja Krakowskiego Biura Festiwalowego i portalu Bookeriada.pl. W bezpłatnej książkowej wymianie może wziąć udział każdy: wystarczy przynieść przynajmniej jedną, a maksymalnie dziesięć książek, koniecznie w dobrym stanie. Publikacje wydane do 1995 roku można wymienić tylko na takie, które również ukazały się do tej daty; nowszą książkę (wydaną po 1995 roku) - można wymienić na każdą dostępną podczas akcji. Więcej o akcji:www.drugiezycieksiazki.pl

Patroni medialni: Radio Kraków i magazyn Fragile

Partner akcji: Strefa Wolnego Czytania

1 komentarz:

  1. Nareszcie!!! Nowe miejsce dla książko-maniaków. Dzięki za info!
    Muszę się wybrać i zapolować na super książki.

    OdpowiedzUsuń