poniedziałek, 9 czerwca 2014

18. Międzynarodowe Targi Książki w KrakowieZjazd blogerów
Blogerze, wyobraź sobie nowoczesne centrum targowo-kongresowe, a w nim salę seminaryjną przygotowaną na spotkanie właśnie z Tobą. Chcemy Cię poznać, zachęcić do dyskusji i wymiany myśli na temat rynku książki w Polsce. Stąd ruszamy z posad bryłę blogoświata i podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie organizujemy zjazd blogerów piszących o książkach. O szczegółach poinformujemy Cię wkrótce. Tymczasem zbieraj siły, bądź w gotowości, a w wolnej chwili zajrzyj na bloga Targów. 


Dojazd na Targi
Czy wiesz, co można kupić za cztery złote? Dwa bochenki chleba, pięć paczek chusteczek higienicznych, jedno opakowanie karmy dla chomika. Za cztery złote możesz też kupić bilet, dzięki któremu specjalnym EXPO Busem dojedziesz na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Nowe połączenie, uruchomione przez Jordan Group, zapewni bezpośredni dojazd do EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9) z centrum miasta. Linia kursować będzie w dniach trwania Targów zgodnie z rozkładem dostępnym wkrótce na stronie Targów Książki w Krakowie. 


Odjazd intelektualny
A gdyby tak podczas podróży na 18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie zagłębić się w lekturze jednej z książek zgłoszonych w tym roku do Konkursu o Nagrodę im. Jana Długosza? Liczba zgłoszonych publikacji jest tak duża, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Listę dziesięciu pozycji nominowanych do Nagrody poznamy w połowie września, a pierwszego dnia Targów Książki, podczas uroczystej gali, zostanie ogłoszony laureat. Tymczasem warto wrócić do lektury „Europy Zimnej Wojny” pióra Jerzego Holzera, który otrzymał Nagrodę im. Jana Długosza w 2013 roku. 
źródło: (n)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz